Organizasyon Yapısı

VERA GD’nin kurucu ortağı Niyazi AYDIN, 20 yıllık mesleki tecrübeye ve SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansına sahip olup, 2007 yılına kadar gayrimenkul değerleme şirketlerinde çalışmıştır. İnşaat Mühendisi olan AYDIN, kariyerinin devamında Citibank ve Altınhas Holding’de uzman ve yönetici kadrolarında yer almış ve Banka, Leasing, Varlık Yönetim ve Faktoring şirketleri için değerleme faaliyetlerini yürütmüştür. Bunun yanında varlık satışı ve gayrimenkul geliştirme süreçlerini de yönetip, gayrimenkul değerleme, gayrimenkulün satış şartları ve fizibilitesi konusunda birçok vaka tecrübe etmiştir.
E-mail: na@veragd.com.tr

VERA GD’nin yönetici ortağı Mehmet Onur ÇAKMAKLI, 15 yıllık mesleki tecrübeye ve SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansına sahip olup, 2005-2015 yılları arası TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. şirketinde Müdür görevinde çalışmıştır. Şehir Plancısı olan ÇAKMAKLI kariyerinde birçok nitelikli gayrimenkulün değerlemesini, yatırım projeleri için fizibilite, en etkin ve verimli kullanım ve pazar analizi çalışmalarında bulunmuş, önde gelen birçok şirket ve kurum için nitelikli raporlar hazırlamış ve koordine etmiştir. Raporlamaya dair tüm süreçlerde etkin rol oynamış ve finansal piyasa kuruluşlarına sorunsuz servis verme başarısını yakalamıştır. Kariyerinde birçok şirket içi ve dışı eğitimde eğitimci rolünde görev almıştır.
E-mail: onurcakmakli@veragd.com.tr

VERA GD’nin yönetici ortağı Fatih TOSUN, SPK tarafından lisanslanmış gayrimenkul değerleme uzmanı ve Royal Institution of Chartered Surveyors üyesidir. Harita Mühendisi ve Kent Planlama Uzmanı olan TOSUN, 20 yıllık kariyerinin 10 yılında şube sorumlusu, koordinatör ve genel müdür yardımcısı olarak TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. şirketinde görev almıştır. Sürdürülebilir Binalar üzerindeki çalışmalarıyla BREEAM Uluslararası Değerlendirici yetkisine sahip olan Fatih Tosun, Değerleme Uzmanları Derneği ve Lisanslı Değerleme Şirketleri Birliği’nde yönetim kurulu üyeliklerinde bulunmuş, halen LİDEBİR yönetim kurulu başkanlığı görevine devam etmektedir.
E-mail: ftosun@veragd.com.tr

Whatsapp
VERA Gayrimenkul Değerleme
VERA Gayrimenkul Değerleme
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?